Rezerwuj noclegi w całej Polsce. Hostel Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk.
Hostel KrakowHostel WarszawaHostel WroclawHostel PoznanHostel Gdansk

Hostel.pl to portal skupiający oferty polskich hosteli.

Na stronie znajdziecie hostele odpowiadające wymaganiom każdego klienta - od budynków działających przez cały rok, do obiektów otwieranych jedynie na sezon letni, od hosteli dla wymagających turystów po hostele oferujące noclegi na każdą kieszeń. W ofercie znajdują się hostele idealne dla grup młodzieżowych jak i budynki o standardzie "hotelowym" z łazienkami, internetem i telewizorami w pokojach.

Zapraszamy do pięknego Krakowa, kosmopolitycznej Warszawy, przytulnego Gdańska, tętniącego życiem Wrocławia, czy dynamicznie rozwijającego się Poznania. W każdym z tych miast znajdziecie coś dla siebie. Jeśli szukacie zakwaterowania w Polsce nie potrzeba Wam nic więcej. Hostel.pl daje wam pełen zakres możliwości.

Hostel Tatamka
Tamka 30, 00-355 Warszawa
hostel czynny: przez cały rok
tel. +48 22 826 30 95
fax. +48 12 378 36 21
http://www.tatamkahostel.pl
tamka@hostel.pl
Hostel Tatamka Warszawa
  • About
  • Location
  • Facilities
  • Gallery

Warszawski Hostel Tatamka jest niewątpliwie jednym z najciekawszych obiektów tego typu na rynku polskim. Hostel oferuje 1-, 2- i 3-osobowe pokoje z łazienkami lub bez, a także większe pokoje wieloosobowe. Dlatego właśnie tak wielu turystów odwiedzających Warszawę znajduje w Hostelu Tatamka ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Hostel przystosowany jest także dla bardziej wymagających turystów: w ofercie znajduje się śniadanie wliczone w cenę noclegu, oraz darmowy bezprzewodowy internet. W salonie na parterze skorzystać można także z hostelowych komputerów, oglądać telewizję cyfrową lub DVD. Atuty te często przyciągają do Hostelu Tatamka także uczestników szkoleń.

Hostel jest wolnostojącym trzypiętrowym budynkiem w samym centrum Warszawy. Oddalony jest o 15 minut piechotą od Starówki oraz 5 minut od Nowego Światu. Mimo położenia w ścisłym centrum stolicy, budynek hostelu posiada własny ogród w którym znajduje się wydzielone miejsce na grilla dostępne dla gości hostelu.

Mimo tak wielu oferowanych świadczeń oraz wciąż powiększającej się oferty, Hostel Tatamka pozostaje wciąż jednym z bardziej przystępnych obiektów noclegowych stolicy.

Z Dworca Centralnego:

Wsiądź w autobus linii 102 (kierunek `Olszynka`) Wysiądź na piątym przystanku(`Topiel`), cofnij się 50 m. Hostel mieści się po prawej stronie, przy skrzyżowaniu Tamki i Topiel.

Z dworca PKS Warszawa Zachodnia:

Wychodząc z dworca skieruj się w prawo i przejdź podziemiami na drugą stronę al. Jerozolimskich. Na przystanku `Dw. Zachodni 01` wsiądź w autobus 517 i przejedź 4 przystanki do Dworca Centralnego `Dw. Centralny` Tam między halą główną, a centrum Złote Tarasy znajduje się pętla autobusowa z której odjeżdża autobus 102. Znajdź go i postępuj wg poleceń dojazu `z dworca centralnego`.

Z lotniska Okęcie :

Wsiądź w autobus linii 175 (zatrzymuje się przy terminalach 1,2) w kierunku Pl. Piłsudskiego. Wysiądź na przystanku "Ordynacka" Idź prosto wzdłuż ulicy do skrzyżowania Nowego Światu ze Świętokrzyską. Skręć w prawo i idź w dół ulicy. Po ok 100m po lewej stronie miniesz sklep `Biedronka`, idź dalej i na samym dole przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną, po lewej stronie znajdziesz nasz hostel.

Hostel Facilities
Świetlica
Hostel Facilities
Darmowy dostęp do internetu
Hostel Facilities
Pralnia
Hostel Facilities
Pościel w cenie
Hostel Facilities
Otwarty całą dobę
Hostel Facilities
Informacja turystyczna
Hostel Facilities
Całodobowa recepcja
Hostel Facilities
Miejsce na grilla
Hostel Facilities
Obsługujemy karty kredytowe
Hostel Facilities
Kuchnia dla gości
Hostel Facilities
Przechowalnia bagażu